W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rejestr EMAS

Rejestr EMAS - lista organizacji zarejestrowanych w systemie ekozarządzania i audytu (EMAS)

Lp. Nr w  rejestrze                                                                             Nazwa Organizacji Nazwa i adres obiektu                        Data rejestracji Deklaracja środowiskowa   Data walidacji/ weryfikacji Uwagi
 
1. PL 2.16-001-1 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. - Oddział Elektrownia Opole
46-021 Brzezie k. Opola


 1. PGE GiEK S.A. - Oddział Elektrownia Opole – 46-021 Brzezie k\Opola;
 2. PGE GiEK S.A. - Ujęcie wody z rzeki Mała Panew – 46-021 Brzezie k\Opola;
3. PGE GiEK S.A. - Końcowa oczyszczalnia ścieków – 46-021 Brzezie k\Opola;
 4. PGE GiEK S.A. - Składowisko odpadów paleniskowych „Groszowice” – ul. Jana Brzechwy 3, 45-512 Opole.

 

02.09.2005 Pobierz 25-26.11.2021 Rejestracja zawieszona w okresie między 15.02.2013 r. - 5.02.2016 r.
2. PL
2.14-001-4
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kolejowa 28
- 25.01.2007  Pobierz 26.08.2022 -
3. PL
2.24-001-5 
RAFAKO S.A.
47-400 Racibórz
ul. Łąkowa 33
- 31.01.2007 Pobierz 20.10.2021 -
4. PL
2.24-002-6 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Katowicach
40-035 Katowice
ul. Plebiscytowa 19 
- 31.01.2007  Pobierz 14.06.2022 -
5. PL
2.26-001-8 
Dolina Nidy sp. z o.o.
28-400 Pińczów
Leszcze 15


1. Dolina Nidy sp. z o.o. zakład produkcji spoiw gipsowych w Leszczach 28-400 Pińczów  Leszcze 15
2. Zaklad Przerobu Gipsu w Koninie     62-510 Konin
ul.Kazimierska 46

 

  1. 20.08.2007
  2. 11.04.2011 
Pobierz  13.07.2022 -
6. PL 2.24-003-10

TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna
43-603 Jaworzno
ul. Promienna 51 

 

  1. TAURON Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie, 43-603 Jaworzno, ul. Promienna 51
  2. TAURON Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych, 43-170 Łaziska Górne
  3. TAURON Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini, 32-541 Trzebinia
  4. TAURON Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie, ul. Pokoju 14, 42-504 Będzin
  5. TAURON Wytwarzanie SA Oddział Elektrownia Stalowa Wola w Stalowej Woli, ul. Energetyków 13, 37-450 Stalowa Wola
22.02.2008  Pobierz 22.11.2021

 

 

Zmiana numeru nastąpiła na wniosek Spółki Akcyjnej TAURON WYTWARZANIE przy braku naruszenia interesu poprzednio zarejestrowanej pod tym numerem oddziału (obecnie obiektu) Elektrowni w Łaziskach występującej w ramach podmiotowości prawne spółki akcyjnej TAURON WYTARZANIE.

7. PL 2.22-002-11 PGE Energia Ciepła S.A.
Oddział Wybrzeże w Gdańsku
80-867 Gdańsk
ul. Swojska 9 
  1. PGE Energia Ciepła S.A.
    Oddział Wybrzeże w Gdańsku - siedziba 80-867 Gdańsk
    ul. Swojska 9
  2. Elektrociepłownia Gdańsk 80-867 Wiślana 6
  3. Elektrociepłownia Gdynia
    81-036 Gdynia
    ul. Pucka 118
  4. Składowisko Letnica
    80-534 Gdańsk
    Gdańsk-Letnica
  5. Składowisko Rewa
    81-198 Rewa
    Rewa
25.08.2008  Pobierz 13.05.2022   -
8. PL
2.24-004-12 
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Okręgu Częstochowskiego S.A
42-202 Częstochowa
ul. Jaskrowska 14/20
- 10.09.2008  Pobierz 25-27.05. 2022 -
9. PL
2.08-001-13 
Arctic Paper Kostrzyn S.A.
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Fabryczna 1 
- 25.09.2008  Pobierz 09.06.2022 -
10. PL 2.24-005-14 MASTER - Odpady i Energia Sp. z o.o., 43-100 Tychy
ul. Lokalna 11

1) MZKZOK w Tychach, ul. Lokalna 11, 43-100 Tychy

2) Składowisko Odpadów Komunalnych w Tychach, ul. Serdeczna 100, 43-100 Tychy

3) PSZOK w Tychach, ul. Serdeczna, 43-100 Tychy

4) PSZOK w Tychach, ul. Katowicka, 43-100 Tychy

5) PSZOK w Wyrach. ul. Słoneczna 50, 43-175 Wyry

6) PSZOK w Kobiórze, ul. Centralna, 43-210 Kobiór

7) PSZOK w Chełmie Śląskim, ul. Techników 25, 41-403 Chełm Śląski

30.09.2008  Pobierz 15.12.2021 -
11. PL 2.32-001-17 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. — Oddział Elektrownia Dolna Odra
74-105 Nowe Czarnowo
Nowe Czarnowo 76

Elektrownia Dolna Odra w Nowym Czarnowie
74-105 Nowe Czarnowo
Nowe Czarnowo 76

09.04.2009  Pobierz 15.10.2021 -
12. PL 2.24-007-20 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A.
44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Chlebowa 22 

1. Ujęcie Wody Przemysłowej Łąka, ul. Piotra Skargi 9, 43-241 Pszczyna

2. Ujęcie Wody Przemysłowej Godów, ul. Gliniki 32, 44-340 Godów

3. Ujęcie Wody Przemysłowej Kłokocin, ul. Kłokocińska 53, 44-240 Żory-Rój

4. Pompownia Wody Dołowej Pniówek, ul. Krucza 18, 43-251 Pawłowice

5. Pompownia Wody Dołowej Krupiński, ul. Piaskowa 35, 44-267 Suszec

6. Pompownia Wody Dołowej Zofiówka, ul. Ks. J. Twardowskiego, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

7. Pompownia Wody Dołowej Borynia, ul. Węglowa 4, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

8. Pompownia Wody Dołowej Jankowice, ul. Błękitna, 44-253 Rybnik

9. Pompownia Wody Dołowej Marcel, ul. Korfantego 52, 44-310 Radlin

10. Pompownia Wody Dołowej Moszczenica, ul. Kościelna 1A, 44-338 Jastrzębie-Zdrój

11. Pompownia Wody Budryk, ul. Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice

12. Pompownia Wody Dołowej Jastrzębie, ul. Górnicza 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

13. Oczyszczalnia ścieków w Ornontowicach, ul. Nowa, 43-178 Ornontowice

14. Oczyszczalnia ścieków w Szczygłowicach, ul. Górnicza, 44-190 Knurów

15. Obiekty gospodarki wodnej KWK Knurów - Szczygłowice

16. Obiekty gospodarki wodnej na obszarze działalności zakładów górniczych JSW S.A. i SRK S.A.

17. Ujęcie Wody Przemysłowej Szotkówka

27.01.2010  Pobierz 23-24.08.2021  -
13. PL
2.24-008-21 
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej
43-100 Tychy
al. Marszałka J. Piłsudskiego 12 
1. Oczyszczalnia ścieków Tychy-Urbanowce, ul. Lokalna , 43-100 Tychy 15.10.2010  Pobierz 29.09.2021 -
14. PL 2.10-001-25 Cementownia Warta S.A.
98-355 Działoszyn
ul. Przemysłowa 17 
- 01.06.2011 Pobierz 05.07.2022 -
15. PL 2.06-001-29 CEMEX
Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

 

1. Cementowania Chełm     
ul. Fabryczna 6     
22-100 Chełm

2. Przemiałownia Gdynia
ul. Energetyków 1
01-184 Gdynia

3. Zakład Cementownia
Rudniki,
ul. Mstowska 10,
42-240 Rudniki


 

20.02.2017 Pobierz 22.06.2021 -
16. PL 2.14-003-30 Ministerstwo Klimatu i Środowiska
00-922 Warszawa
ul. Wawelska 52/54 
- 02.09.2011  Pobierz 31.07.2019 -
17. PL
2.12.005-31
MAN Trucks
sp. z.o.o.
32-005 Niepołomice
ul. Rudolfa Diesla 1 
- 18.10.2011 Pobierz 14.09.2021 -
18. PL 2.02.003-32 AB S.A.
ul. Europejska 4, 55-040 Magnice
- 15.02.2012  Pobierz 30.11.2021  -
19. PL 2.06-002-33 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin 
  1. Siedziba spółki, al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin
  2. Stacja wodociągowa „Centralna", al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin
  3. Stacja wodociągowa „Zemborzycka",
    ul. Zemborzycka 114, 20-445 Lublin
  4. Stacja wodociągowa „Wrotków", Koło 45a, 20-508 Lublin
  5. Stacja wodociągowa „Sławinek", ul. Wodna 2, 20-833 Lublin
  6. Stacja wodociągowa „Dziesiąta", ul. Nadrzeczna 16, 20-443 Lublin
  7. Stacja wodociągowa „Bursaki", ul. Związkowa 8, 20-148 Lublin
  8. Stacja wodociągowa „Felin", ul. Dobrzańska 39, 20-262 Lublin
  9. Stacja wodociągowa „Ruta" ul. Dziewanny 16, 20-539 Lublin
  10. Wieża Ciśnień, ul. Racławicka 42, 20-043 Lublin
  11. Baza Techniczna „Zemborzycka", ul. Zemborzycka 114a, 20-445 Lublin
  12. Centrum Laboratoryjne, ul. Zawilcowi 10, 20-245 Lublin
  13. Punkt Zlewny Nieczystości Ciekłych, ul Azaliowa 6, 20-204 Lublin
  14. Oczyszczalnia Ścieków „Hajdów", ul. Łagiewnicka 5, 20-228 Lublin 
  15. Pompownia wody „Mełgiewska” ul. Frezerów 9b, 20-952 Lublin
  16. Pompownia wody „Beskidzka” ul.Beskidzka 14d, 20-869 Lublin
27.04.2012  Pobierz 07.04.2022 -
20. PL 2.24-010-34 JAGO-PRO Sp. z o.o., ul. Szczakowska 35, 43-600 Jaworzno  - 17.10.2012  Pobierz 12.10.2021 -
21. PL 2.02-004-35 Urząd Miejski Wrocławia, Pl. Nowy Targ 1 8, 50-141 Wrocław 
  1. Pl. Nowy Targ 1 8, 50-141 Wrocław
  2. al. Kromera 44, 51–163 Wrocław
  3. ul. Strzegomska 148, 54–428 Wrocław
  4. ul. G. Zapolskiej 4, 50–032 Wrocław
  5. ul. Świdnicka 53, 50–030 Wrocław
  6. pl. Nowy Targ 1-8, 50–141 Wrocław
  7. ul. Kotlarska 41, 50–151 Wrocław
  8. ul. Bernardyńska 5, 50–156 Wrocław
  9. ul. P. Włodkowica 20, 50–072 Wrocław
  10. Sukiennice 8, 50–107 Wrocław
  11. Sukiennice 9, 50–107 Wrocław
  12. Sukiennice 10-13, 50–107 Wrocław
  13. Rynek-Ratusz 7/9, 50–106 Wrocław
  14. Rynek 13, 50–101 Wrocław
  15. Komuny Paryskiej 39-41, 50-141 Wrocław
  16. ul. W. Bogusławskiego8, 10; 50-031 Wrocław
  17. ul. Hubska 8-16, 50-451 Wrocław
24.10.2012  Pobierz 07.11.2022 -
22. PL
2.24-012-37 
ALBA MPGK Sp. z o.o. ,ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza 

1. ALBA MPGK Sp. z o.o. - siedziba organizacji, ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza

2. ALBA MPGK Sp. z o.o. - Baza Logistyczna, ul. Kasprzaka 19, 41-303 Dąbrowa Górnicza

3. ALBA MPGK Sp. z o.o. – Instalacja Komunalna „Lipówka II", ul. Główna 144a, 42-523 Dąbrowa Górnicza

8.11.2012  Pobierz 30.05.2022 -
23. PL
2.32-002-39 
TOM-DOLEKO-EKOLA Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
ul. Pomorska 112, 70-812 Szczecin 
- 8.11.2012  Pobierz 28.09.2022 -
24. PL 2.18-002-49 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S.A.
ul. Trzecieskiego 14,
38-460 Jedlicze 
- 5.02.2014  Pobierz 29.11.2021 -
25. PL 2.16-004-50 Cementowania „ODRA" S.A.
ul. Budowlanych 9, 45-005 Opole 
- 22.04.2014 Pobierz 10-13.05. 2022 -
26. PL 2.24-015-51 REMONDIS Tarnowskie Góry Sp. z o.o.
ul. Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry
  1. REMONDIS Tarnowskie Góry Sp. z o.o. - siedziba, ul. Nakielska 1-3
    42-600 Tarnowskie Góry
  2. Baza (zaplecze techniczne); Towarowa 1,
    42-600 Tarnowskie Góry
  3. Składowisko Odpadów Komunalnych,
    ul. Laryszowska,
    42-608 Tarnowskie Góry 
22.04.2014  Pobierz 13.05.2022  -
27. PL 2.24-016-52 Zakład Gospodarki Odpadami S.A.
ul. Krakowska 315d
43-300 Bielsko-Biała
- 22.06.2015 Pobierz 10.01.2022 -
28. PL 2.14-005-53 Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań SA
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
- 9.07.2015  Pobierz 12.04.2019 Organizacja zawieszona w dniu 30.11.2021 r.
29. PL 2.24-017-54 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o.ul. Bytkowska 15
41-503 Chorzów 

1. Siedziba organizacji
ul. Bytkowska 15
41-503 Chorzów

2. Zakład Przerobu i Utylizacji Odpadów
ul. Brzezińska
41-503 Chorzów

28.07.2015 Pobierz 30.05.2022 -
30. PL 2.28-001-55 OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. – oddział w Ostródzie, Górka 15, 14-100 Ostróda  Oddział w Ostródzie,
Górka 15, 14-100 Ostróda
12.08.2015 Pobierz 07.03.2022 -
31. PL 2.24-018-56 PreZero Małopolska Sp. z o.o 1.    PreZero Małopolska Sp. z o.o., ul. Dębowa 26/28, 42-207 Częstochowa 
2.    PreZero Małopolska Sp. z o.o., ul. Wawelska 53, 43-155 Bieruń
30.09.2015  Pobierz 01.09.2022 -
32. PL 2.30-002-57 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79, 60-529 Poznań 
RDOŚ w Poznaniu – siedziba
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79, 60-529 Poznań 
6.11.2015  Pobierz 29.08.2022 -
33. PL 2.14-006-58 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie
ul. Henryka Sienkiewicza 3
00-015 Warszawa
  1. RDOŚ w Warszawie – siedziba, ul. H. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa
  2. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych w Siedlcach, ul. Kazimierzowska 23, 08-110 Siedlce
  3. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych w Siedlcach, oddział Ostrołęka, ul. Gen. Augusta Emila "Nila" 15, 07-410 Ostrołęka
  4. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych w Ciechanowie, ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów
  5. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych w Ciechanowie, oddział Płock, ul. Kolegialna 15, 09-402 Płock
  6. RDOŚ w Warszawie –  Wydział Spraw Terenowych w Radomiu, ul. 25 czerwca 68, 26 600 Radom
16.11.2015 Pobierz 06.08.2019 -
34. PL 2.08-003-59 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Jagiellończyka 13
66-400 Gorzów Wielkopolski 
- 16.11.2015  Pobierz 14.09.2022 -
35. PL 2.26-002-60 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Kielcach
ul. Szymanowskiego 6, 25-361 Kielce
  1. RDOŚ w Kielcach – siedziba,
    ul. Szymanowskiego 6, 25-361 Kielce
  2. RDOŚ w Kielcach, Biuro Projektów, ul. Zagórska 57, 25-344 Kielce
18.11.2015 Pobierz 09.09.2022 -
36. PL 2.18-003-61 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie
ul. Józefa Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów
  1. RDOŚ w Rzeszowie – siedziba, ul. Józefa Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów
  2. RDOŚ w Rzeszowie – Wydział Spraw Terenowych w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno
  3. RDOŚ w Rzeszowie – Wydział Spraw Terenowych w Przemyślu, ul. Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl 
26.11.2015  Pobierz 30.09.2022 -
37. PL 2.20-001-62 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku
ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok

1. RDOŚ w Białymstoku – siedziba, ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok

2. RDOŚ w Białymstoku – Wydział Spraw Terenowych w Suwałkach (WST I), ul. Sejneńska 13, 16-400 Suwałki

3. RDOŚ w Białymstoku – Wydział Spraw Terenowych w Łomży (WST II), ul. Nowa 2, 18-400 Łomża

26.11.2015 Pobierz 12.09.2022 -
38. PL 2.16-005-63 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu
ul. Obrońców Stalingradu 66, 45-512 Opole 
- 26.11.2015 Pobierz 02.09.2022 -
39. PL 2.24-019-64 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach
ul. Dąbrowskiego 22, 40-032 Katowice 

1. RDOŚ w Katowicach - siedziba, ul. Dąbrowskiego 22, 40-032 Katowice

2. RDOŚ w Katowicach – oddział w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała

26.11.2015 Pobierz 16.09.2022 -
40. PL 2.10-002-65 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi
ul. Romualda Traugutta 25, 90-113 Łódź 
- 26.11.2015  Pobierz 30.08.2019 -
41. PL 2.06-003-66 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
ul. Bazylianówka 46, 20-144 Lublin
  1. RDOŚ w Lublinie - siedziba, ul. Bazylianówka 46, 20-144 Lublin
  2. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych I w Białej Podlaskiej, ul. Warszawska 14, 21-500 Biała Podlaska
  3. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych II w Chełmie, ul. Kamieńskiego 6, 22-100 Chełm
  4. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych III w Zamościu, ul. Partyzantów 3, 22-400 Zamość
  5. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych IV w Janowie Lubelskim, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, 23-300 Janów Lubelski
  6. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych V w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 4a, 24-120 Kazimierz Dolny 
30.12.2015  Pobierz 28.08.2019 -
42. PL 2.04-003-67 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy ul. Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz  - 30.12.2015  Pobierz 7.08.2019 -
43. PL 2.12-007-68 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie, Plac Na Stawach 3, 30-107 Kraków
  1. RDOŚ w Krakowie - siedziba, Plac Na Stawach 3, 30-107 Kraków
  2. RDOŚ w Krakowie - Wydział Spraw Terenowych w Tarnowie, al. Solidarności 5-9, 33 100 Tarnów
  3. RDOŚ w Krakowie - Wydział Spraw Terenowych w Starym Sączu, ul. Daszyńskiego 3, 33-340 Stary Sącz
25.01.2016 Pobierz 26.09.2022 -
44. PL 2.02-006-69 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu ul. Tadeusza Kościuszki 82, 50-441 Wrocław
  1. RDOŚ we Wrocławiu – siedziba, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław,
  2. RDOŚ we Wrocławiu – Wydział Spraw Terenowych w Jeleniej Górze ul. Wiejska 29, 58-506 Jelenia Góra.
25.01.2016 Pobierz 30.09.2022 -
45. PL 2.22-004-70 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk
  1. RDOŚ w Gdańsku - siedziba, ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk
  2. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych w Dziemianach, ul. 8 marca 3, 83-425 Dziemiany
  3. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk
  4. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych we Władysławowie, ul. Ks. Merkleina 1, 84-120 Władysławowo
9.02.2016 Pobierz 20.09.2019 -
46. PL 2.22-005-71 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
ul. Rybaki Górne 8, 80-861 Gdańsk
- 16.02.2016 Pobierz 2.11.2019 -
47. PL 2.32-004-72 TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA
ul. Pomorska 112, 70-812 Szczecin
- 25.02.2016 Pobierz 28.09.2022 -
48. PL 2.28-002-73 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Olsztynie
ul. Dworcowa 60, 10-437 Olsztyn
  1. RDOŚ w Olsztynie – siedziba, ul. Dworcowa 60, 10-437 Olsztyn
  2. RDOŚ w Olsztynie – Wydział Spraw Terenowych I w Elblągu (WSTE), ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
  3. RDOŚ w Olsztynie – Wydział Spraw Terenowych II w Ełku (WSTŁ), ul. Mickiewicza 15, 19-300 Ełk
3.03.2016 Pobierz 28.09.2022 -
49. PL 2.32-005-74 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie,
ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
  1. RDOŚ w Szczecinie - siedziba, ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
  2. RDOŚ w Szczecinie - Wydział Spraw Terenowych w Koszalinie, ul. Adama Mickiewicza 26, 75-004 Koszalin
  3. RDOŚ w Szczecinie - Wydział Spraw Terenowych w Złocieńcu, ul. Dworcowa 13, 78 520 Złocieniec
  4. RDOŚ w Szczecinie - Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny "Świdwie" - strażnicówka znajdująca się na działce nr 585/4 obręb Węgornik - gmina Police
  5. RDOŚ w Szczecinie - Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny "Świdwie" - pawilon dydaktyczno-muzealny znajdujący się na działce nr 182/3 obręb Rzędziny - gmina Dobra
23.05.2016 Pobierz 15.09.2022 -
50. PL 2.10-003-75 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
ul. Dubois 118, 93-465 Łódź
- 23.05.2016 Pobierz 02.12.2021 -
51. PL 2.02-007-76 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. ​​ Siedziba spółki
ul. Szczecińska 5
54-517 Wrocław
15.06.2016 Pobierz 4-6.05.2022 -
52. PL 2.22-006-77 Energa SA
(w imieniu Spółek Grupy Energa: Energa-Operator SA, Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. z o.o.,  Energa Obrót SA, Energa OZE SA, Energa Elektrownie Ostrołęka SA, Energa Kogeneracja Sp. z o.o., Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o., Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o., Energa Serwis Sp. z o.o., Energa Oświetlenie Sp. z o.o., Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., Energa Logistyka Sp. z o.o., Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o., Energa Invest Sp. z o.o., Enspirion Sp. z o.o., Energa Ochrona Sp. z o.o.) ul. Grunwaldzka 472 80-309 Gdańsk
Lista obiektów 15.06.2016 Pobierz 16.09.2022 -
53. PL 2.30-003-78 Benecke-Kaliko SA ul. Gnieźnieńska 74, 62-100 Wągrowiec - 14.09.2016 Pobierz 23.06.2022 -
54. PL 2.14-007-79 ENGIE Services Sp. z o.o.
(dawniej Cofely Services Sp. z o.o.)
ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
1. Siedziba Spółki
ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
2. Biuro Regionu Południe
ul. Nasyp 6, 44-100 Gliwice
14.09.2016 Pobierz 30.11.2021  -
55. PL 2.22-007-80 DCT Gdańsk Sp. z o.o.
ul. Kontenerowa 7
80-601 Gdańsk
- 24.10.2016 Pobierz 31.08.2022 -
56. PL 2.24-20-81 SUEZ Południe Sp. z o.o.
(dawniej SITA Południe Sp. z o.o.)
ul. Dębowa 26/28, 42-207 Częstochowa

1.    SUEZ Południe Sp. z o.o., ul. Dębowa 26/28, 42-207 Częstochowa 
2.    SUEZ Południe Sp. z o.o., ul. Wawelska 53, 43-155 Bieruń

30.09.2015 

Pobierz 25.08.2020 -
57. PL 2.06-004-82 Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o.
ul. Metalurgiczna 15C, 20-234 Lublin
- 16.10.2017 Pobierz 30.08.2021 -
58. PL 2.04-004-83 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o., ul. Krzywa Góra 19, 87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.

ul. Krzywa Góra 19, 87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.

ul. Zaolziańska 5/34, 02-781 Warszawa

24.04.2018 Pobierz 30.11.2021 -
59. PL 2.24-21-84 P.W. OFI K.A. Michaliszyn Sp.J, ul. Robotnicza 4741 – 300 Dąbrowa Górnicza - 2.08.2018 Pobierz 25.03.2022 -
60. PL 12-008-85 ZETA - 13.12.2018 Pobierz 22.06.2020 Organizacja zawieszona w dniu 9.06.2022 r.
61. PL 2.02-008-86 EPA Green sp. z o.o. - 27.08.2019 Pobierz 30.05.2022 -
62. PL 2.30-004-87 GWDA sp. z o. o. - 28.08.2020 Pobierz 31.03.2022 -
63. PL 2.24-022-88 PreZero Bielsko-Biała S.A. - 03.12.2020 r. Pobierz 28.10.2021 -
64. PL 2.22-008-89 Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot
1) Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, ul. Jelitkowska 51, 80-342 Gdańsk2) Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, ul. Jelitkowska 49, 80-342 Gdańsk3) Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, ul. Jelitkowska 47, 80-342 Gdańsk 25.01.2021 r. Pobierz 06.09.2022 -
65. PL 2.04-005-90 ONDE SA, ul. Wapienna 40, Toruń – siedziba Spółki wraz z realizowanymi w jej zakresie budowami na terenie całej Polski

Baza Sprzętu/Serwis ul. Polna 113, Toruń

Wytwórnia Mas Bitumicznych, ul. Łukasiewicza 76, Toruń

Wytwórnia Mas Bitumicznych ul. BOWiD 7a, Koszalin

 

14.10.2021 Pobierz 01.08.2022 -
66. PL 2.14-008-91 ERBUD S.A. 02-797 Warszawa ul. F. Klimczaka 1 - Siedziba firmy

ODDZIAŁ WARSZAWA (02- 797 Warszawa ul. F. Klimczaka 1) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski
ODDZIAŁ KRAKÓW (30- 138 Kraków ul. Włościańska 2B) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski

ODDZIAŁ RZESZÓW (36-002 Jasionka (Port Lotniczy) ul. Jasionka 942) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski

ODDZIAŁ TORUŃ (87-100 Toruń ul. Wapienna 40) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski

ODDZIAŁ SZCZECIN (70-412 Szczecin ul. Niepodległości 26/U) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski

ODDZIAŁ WROCŁAW (54-610 Wrocław ul. Mińska 54 56) wraz z realizowanymi w jego zakresie budowami na terenie całej Polski

26.10.2021 Pobierz

05.08.2022

-
67. PL 2.32-006-92 PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie ul. Gdańska 34a, 70-661 Szczecin

1. PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie-Elektrociepłownia Szczecin,
ul. Gdańska 34a,
70-661 Szczecin

2. PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie-Elektrociepłownia Szczecin-
Składowisko odpadów,
ul. Księżnej Anny,
70-661 Szczecin

3. PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie-Elektrociepłownia Pomorzany,
ul. Szczawiowa 25/26,
70-661 Szczecin

4. PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Szczecinie-Sieć Ciepłownicza w Gryfinie,
Nowe Czarnowo 76,
74-105 Szczecin

26.05.2022 Pobierz 08.07.2022 -
68. PL 2.24-023-93

Alba Ekoplus Sp. z o.o.
Ul. Starocmentarna 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

 

-

24.08.2022 Pobierz 30.05.2022 -
69.  PL 2.30-005-94 Kancelaria Ekologiczna Sp. z o.o.
ul. Staszica 15a
60-526 Poznań
_ 31.08.2022 Pobierz  16.02.2022 -
70.  PL 2.30-006-95 Zakłady Recyklingu Odpadów Sp. z o.o.
ul. Staszica 15a
60-526 Poznań
_ 1.09.2022 Pobierz  30.06.2022 -

 

{"register":{"columns":[]}}