W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozeznanie rynku: Sporządzenie materiałów analitycznych w zakresie GOZ

Przedmiotem niniejszego rozeznania rynku jest oszacowanie wartości zamówienia dotyczącego wykonania usługi polegającej na sporządzeniu materiałów analitycznych w zakresie GOZ, stanowiących podstawę dla dalszej pracy i rozwoju Grupy KIS-GOZ, w tym dotyczących zakresu transformacji w kierunku GOZ i jej pomiaru.

  1. Niniejsze zapytanie stanowi jedynie rozpoznanie rynku i nie jest zaproszeniem do składania ofert i negocjacji w rozumieniu ustawy z dnia 26 stycznia 2016 r. -  o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1020).
  2. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest postępowaniem o udzielenie zamówienia w rozumieniu przepisów Prawa zamówień publicznych oraz nie stanowi zobowiązania Ministerstwa do przyjęcia którejkolwiek z ofert.

Materiały

sopz​_kis​_goz
2019​_05​_28​_SOPZ​_KIS​_GOZ​_szacowanie​_ceny.docx 0.12MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
28.05.2019 15:55 Agata Żołnacz-Okoń
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Igor Barcikowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Rozeznanie rynku: Sporządzenie materiałów analitycznych w zakresie GOZ 1.0 28.05.2019 15:55 Agata Żołnacz-Okoń

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP