W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja dla kandydatów do pracy w Ministerstwie Rozwoju

24.03.2020

Stan epidemii spowodował, że także nabory do pracy w naszym urzędzie nie są prowadzone w sposób tradycyjny.

Grafika przedstawia grupę ludzi stojącą przy białej tablicy, do tego napis "Rekrutacje do Ministerstwa Rozwoju trwają. Aplikację możesz przesłać mailem, testy online, sprawdź aktualne ogłoszenia".

Większość pracowników wykonuje swoją pracę w trybie zdalnym. Uniemożliwia to prowadzenie spotkań rekrutacyjnych w dotychczasowej formie, w siedzibie urzędu. W każdym przypadku rozważona zostanie jednak możliwość zdalnego prowadzenia poszczególnych etapów naboru, oczywiście przy zachowaniu zasady równego traktowania wszystkich kandydatów. W sytuacjach gdy nie będzie to możliwe, będziemy kontynuować nabory niezwłocznie po unormowaniu się sytuacji.

Aktualnie utrudnione jest również wykonywanie badań lekarskich przez kandydatów do pracy, jak i proces wdrażania nowo przyjętych osób.

Wszystkie osoby, które przesłały swoje oferty pracy do Ministerstwa, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Przypominamy kontakt z Wydziałem Rekrutacji i Szkoleń: