W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Organizacja i przeprowadzenie 2-dniowego warsztatu wyjazdowego pt.: „Budowanie i zarządzanie zespołem" - szacowanie ceny

21.05.2019

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Departament Innowacji, z siedzibą przy Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, zaprasza do składania ofert na wykonanie kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 2-dniowych wyjazdowych warsztatów pt.: „Budowanie i zarządzanie zespołem” dla pracowników Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Warsztaty organizowane są dla maksymalnie 55 pracowników Zamawiającego, zwanymi dalej „uczestnikami warsztatów”.

W ramach realizacji ww. warsztatów Wykonawca zapewni:

  • trenera, który przeprowadzi warsztaty,
  • usługi noclegowe,
  • usługi transportowe,
  • usługi gastronomiczno-restauracyjne oraz
  • wynajem sal konferencyjnych.

Formularz ofertowy z wyceną zamówienia należy przesłać w wersji elektronicznej do dnia  24 maja 2019 r. na adres e-mail sylwia.kondraciuk@mpit.gov.pl, adriana.balazy@mpit.gov.pl z tematem wiadomości:

"Wykonanie zamówienia dotyczącego kompleksowej organizacji i przeprowadzenia 2-dniowych wyjazdowych warsztatów pt.:”Budowanie i zarządzanie zespołem.” w dniach 25-26 czerwca 2019 r. dla 53 pracowników Zamawiającego".

Materiały

SOPZ
DIN​_SOPZ​_-​_Szkolenie​_​_20190521.doc 0.57MB
Formularz ofertowy - wycena zamówienia
DIN​_formularz​_ofertowy​_-​_wycena​_zamówienia​_20190521.docx 0.31MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.05.2019 16:27 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Justyna Gorzoch
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Organizacja i przeprowadzenie 2-dniowego warsztatu wyjazdowego pt.: „Budowanie i zarządzanie zespołem" - szacowanie ceny 1.0 21.05.2019 16:27 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP