W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Praktyczny przewodnik dla biznesu. Międzynarodowe projekty i zamówienia drogą do sukcesu

25.09.2019

Porady dotyczące uczestnictwa w rynku międzynarodowych projektów i przetargów.

W czerwcu 2019 r Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii było uczestnikiem Warsaw Humanitarian Expo (WHE). MPiT miało na targach swoje stoisko, na którym byli także obecni przedstawiciele innych, rządowych instytucji (PARP, PAIH, PFR itp) i które cieszyło sie dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.

Inspiracją i punktem wyjścia do przygotowania przez MSZ, załaczonej publikacji, były wystąpienia przedstawicieli podmiotów międzynarodowych, zwłaszcza podczas  Warsaw Procurement Forum, które było najważniejszym komponentem WHE.

Celem Publikacji jest przekazanie potencjalnym dostawcom organizacji międzynarodowych, praktycznych porad dotyczących uczestnictwa w rynku międzynarodowych projektów i przetargów (system NZ, UE, NATO, ICRC, międzynarodowe i krajowe organizacje pozarządowe, międzynarodowe instytucje finansowe).

Materiały

MSZ-przewodnik-dla-biznesu
1909​_praktyczny​_przewodnik​_dla​_biznesu​_miedzynarodowe​_projekty​_i​_zamowienia​_Internet.pdf 0.68MB