W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Działania ministerstwa

W Ministerstwie Rozwoju pracujemy z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Kontynuując działania podjęte przez Premiera Mateusza Morawieckiego pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które poprawią prawne i instytucjonalne otoczenie biznesu. Zmiany, które udało nam się wprowadzić w ciągu ostatnich dwóch lat przyniosły już konkretne efekty. To poprawa nastrojów wśród przedsiębiorców, wzrost znaczenia małych i średnich przedsiębiorców oraz większa liczba nowych firm. Konstytucja Biznesu pokazała, że jest wiele przestrzeni do poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce – wiele zmian już się dokonało, nad kolejnymi intensywnie pracujemy. Co ważne robimy to wspólnie z przedsiębiorcami, uważnie wsłuchując się w ich postulaty i potrzeby.

Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorczości, ale także stymulowanie pracodawców do podejmowania odpowiedzialnych działań na rzecz pracowników.
Naszą wspólną misją jest podnoszenie efektywności polskiego biznesu przez rozwój innowacyjnych rozwiązań. Chcemy w ten sposób uzyskiwać coraz to lepsze wyniki gospodarcze, tak aby owoce tej wspólnej pracy przekładały się na poprawę warunków zatrudnienia dla polskich pracowników oraz oferty rynkowej dla polskich
konsumentów.

 

Zobacz naszą publikację: "Pracujemy dla przedsiębiorców i wspieramy innowacje"