W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Forum Inwestycyjne Wielka Brytania – Europa Środkowa

12.06.2019

Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz będzie reprezentować Polskę i cały region krajów CE podczas odbywającego się w Londynie wydarzenia promującego współpracę inwestycyjną między Wielką Brytanią a krajami Europy Środkowej. Szefowa MPiT wygłosi przemówienie otwierające Forum Inwestycyjne Wielka Brytania – Europa Środkowa.

Na niebieskim tle słowo "wydarzenie"

To już trzecia edycja wydarzenia, którego organizatorami jest ambasada Polski w Wielkiej Brytanii we współpracy z ambasadami krajów Europy Środkowej. Celem wydarzenia jest przyciągnięcie brytyjskich inwestorów do innowacyjnych sektorów gospodarek naszego regionu. Chodzi też o zainteresowanie ich udziałem w dużych regionalnych projektach infrastrukturalnych.

Podczas pobytu w Londynie, szefowa resortu przedsiębiorczości i technologii spotka się też z wiceprezesem EBOR Jurgenem Rigterinkiem.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
11.06.2019 17:08 Aleksandra Serkowska
Pierwsza publikacja:
11.06.2019 17:08 Aleksandra Serkowska