W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja nt. zezwoleń na obrót towarami o znaczeniu strategicznym

18.03.2020

Informujemy, że w dniach 16-27.03.2020 r. nasz urząd jako organ kontroli obrotu z zagranicą towarami o znaczeniu strategicznym funkcjonuje bez zakłóceń. Z uwagi jednak na zagrożenie epidemiologiczne znaczna część pracowników prowadzących postępowania administracyjne w sprawach o wydanie zezwoleń na obrót zmuszona jest do świadczenia pracy zdalnej. 

W tle front budynku MR, na pierwszym planie napis: Komunikat

Prosimy w związku z tym o przemyślane przesyłanie dokumentacji do organu kontroli, a w szczególności o wstrzymanie się ze składaniem wniosków dotyczących transakcji, w których realizacja umowy z partnerami zagranicznymi jest zaplanowana w terminie odleglejszym niż 3-4 miesiące. Umożliwi to skuteczne i terminowe działanie organu kontroli obrotu w sprawach najpilniejszych, z uwagi na Państwa zobowiązania.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej.