W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uwaga, oszust!

17.07.2020

W związku z kolejnymi sygnałami napływającymi do MR, ostrzegamy przed telefonami od nieznanych osób, które powołując się na Ministerstwo Rozwoju proponują "specjalne vouchery urlopowe" dla osób w wieku 40-80 lat.

Rysunek - mężczyzna ze smutną miną, obok niego czerwony znak z wykrzyknikiem.

Rzekome oferty dotyczą tygodniowego pobytu w kurorcie, ale warunkiem przysłania vouchera jest wpłacenie na podane konto pieniędzy za dodatkowe 4 dni (3 dni są za darmo w ramach bonu).

Informujemy, że pracownicy ministerstwa nie dzwonią do nikogo ze "specjalną ofertą". Przypominamy też, że Polski Bon Turystyczny przysługuje wyłącznie dzieciom do 18. roku życia i aktywować go będzie można samodzielnie w systemie PUE ZUS.

Pamiętaj, że wiarygodne i prawdziwe informacje na temat bonu turystycznego znajdziesz na stronie bonturystyczny.gov.pl i oficjalnych stronach Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Organizacji Turystycznej. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.