W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#MeCenasTechnologii – harmonogram prezentacji

18.07.2017

Od czerwca br. w Ministerstwie Cyfryzacji odbywają się prezentacje technologicznie pod hasłem #MeCenasTechnologii. Prezentacje, które miały miejsce do tej pory i które zaplanowaliśmy na najbliższą przyszłość dotyczyły i będą dotyczyć tematu sztucznej inteligencji i biometrii.

Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych spotkań, jednocześnie informując, że będzie on na bieżąco aktualizowany – pod koniec sierpnia ruszamy z nowymi blokami tematycznymi. Tym samym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prezentacjach w roli słuchaczy. Swoje przybycie prosimy zaanonsować mailowo na adres jakub.plodzich@mc.gov.pl.

Harmonogram:
24 lipca godz. 14 - zastosowanie biometrii w bankowości – zostanie stworzona mini-placówka biometryczna (Łącki Bank Spółdzielczy).
31 lipca godz. 14 - sztuczna inteligencja i jej zastosowanie w sprzedaży (Edward.ai)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
20.11.2017 10:10 Joanna Marczak-Redecka
Pierwsza publikacja:
22.11.2017 13:18 Joanna Marczak-Redecka