W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Punkt Kontaktowy Connecting Europe Facilty Telecom (CEF Telecom)

Instrument „Łącząc Europę” ma na celu wzmocnić jednolity rynek europejski. Zapewnia wsparcie dla transgranicznych kontaktów obywateli oraz przedsiębiorców z administracją publiczną. Wspiera budowę połączonych wzajemnie, interoperacyjnych cyfrowych usług publicznych. O finansowanie mogą się ubiegać zarówno podmioty publiczne jak i prywatne.

Podstawowym dokumentem regulującym zasady CEF jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1316/2013 z dnia 11 grudnia 2013 r. ustanawiające instrument „Łącząc Europę”. Dokument określa zasady, cele i zakres wsparcia projektów ze środków CEF. Instrument przeznaczony jest na realizację projektów dotyczących rozwoju, budowy lub modernizacji istniejącej infrastruktury, w dziedzinie transportu, energetyki i telekomunikacji.  W obszarze CEF Telecom, dla którego pełnimy rolę Punktu Kontaktowego, wsparcie mogą uzyskać projekty będące przedmiotem wspólnego zainteresowania w obszarach infrastruktury usług cyfrowych (Digital Services Infrastructure – DSI) oraz sieci szerokopasmowych.
Pytania można kierować do Punktu Kontaktowego CEF, prowadzonego przez nas, na adres CEF@mc.gov.pl 

Rolę wiodącego eksperta krajowego CEF pełni p. Elżbieta Kroszczyńska, tel. 22 245 55 10

Szczegółowe informacje na temat składania wniosków w ramach mechanizmu CEF i terminów najnowszych konkursów dostępne są na konkursy w 2018. Więcej informacji o CEF można znaleźć w serwisie Komisji Europejskiej

Otwarte konkursy

Dokumenty:

Materiały


OPIS ZAŁOŻEŃ PROJEKTU (CEF)​_2017 (3).odt 0.02MB

Procedura dotycząca aplikowania CEF.odt 0.01MB

RAPORT Z POSTĘPU RZECZOWO-FINANSOWEGO PROJEKTU (CEF) (2).odt 0.01MB

WZÓR OŚWIADCZENIA BENEFICJENTA (CEF)​_2017 (2).odt 0.01MB

INFORMACJA O PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU (CEF)2017.odt 0.03MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
04.11.2020 09:58 Jakub Karpowicz
Pierwsza publikacja:
18.06.2018 13:25 Kinga Graczyk
{"register":{"columns":[]}}