W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Załatw sprawę

Chcesz złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego? Sprzedajesz auto i chcesz złożyć zawiadomienie o jego zbyciu? Planujesz organizację masowej imprezy? A może po prostu chcesz sprawdzić ważność swoich dokumentów? 

Właśnie tutaj udostępniamy ci wszystkie e-usługi, jakie udało nam się uruchomić w administracji państwowej. Dzięki nim szybko załatwisz szereg spraw, bez wychodzenia z domu. Oprócz tego dowiesz się, które serwisy spośród prowadzonych przez nas, mogą ci w tym pomóc.

Zapoznaj się z instrukcjami, które pomogą ci przejść przez procedury rejestracji, uzyskać dostęp do informacji publicznych lub złożyć wniosek lub petycję. A jeśli jesteś niezadowolony z funkcjonowania naszych usług, dowiedz się, gdzie i jak możesz to zgłosić. Może dzięki tobie uda nam się działać jeszcze sprawniej.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
03.11.2020 10:39 Jakub Karpowicz
Pierwsza publikacja:
10.01.2018 09:48 Julia Lewandowska
{"register":{"columns":[]}}