W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nasze usługi

Przedstawiamy listę naszych usług. Dzięki nim dowiesz się m.in. jak otworzyć i poprowadzić firmę, jak załatwić sprawę w urzędzie lub uzyskać dofinansowanie.

Załóż profil zaufany

Dowiedz się wszystko o profilu zaufanym i jak z niego skorzystać. Załóż i potwierdź go w pełni online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zarejestruj się na profilu zaufanym za pomocą zewnętrznego dostawcy tożsamości

Wypełnij formularz o założenie profilu zaufanego w systemie bankowości elektronicznej twojego banku. Operację potwierdź bankowym kodem autoryzacyjnym, a na swój adres emailowy otrzymasz potwierdzenie założenia konta.

Sprawdź swoje dane w Rejestrze Dowodów Osobistych

Jeśli posiadasz swój profil zaufany na platformie ePUAP, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi  i sprawdzić poprawność danych w dowodzie osobistym. Pamiętaj, że możesz sprawdzić tylko własne dane. Usługa wymaga zalogowania się do ePUAP.

Sprawdź swoje dane w rejestrze PESEL

Jeśli chcesz sprawdzić swoje dane w rejestrze PESEL, możesz to zrobić przy pomocy profilu zaufanego na platformie ePUAP. Usługa jest w pełni bezpłatna. Pamiętaj, że możesz sprawdzić jedynie swoje dane. Usługa wymaga zalogowania sie do ePUAP.

Sprawdź czy dowód jest unieważniony

Jeśli zgłosiłeś zgubienie dowodu i chcesz wiedzieć, czy jest już unieważniony lub chcesz sprawdzić, czy ty bądź inna osoba nie posługujecie się unieważnionym dowodem, możesz to zrobić za pomocą swojego profilu zaufanego na platformie ePUAP. Usługa wymaga zalogowania sie do ePUAP.

mDokumenty- skorzystaj z usługi

W niektórych urzędach możesz już skorzystać z pilotażu usługi cyfrowej mDokumentów. Sprawdź jak wykorzystać telefon komórkowy zamiast dowodu osobistego. Usługa wymaga zalogowania sie do ePUAP.

Zmień numer PESEL

Numer PESEL zawiera dwie istotne informacje: datę urodzenia oraz płeć obywatela. W określonych sytuacjach możesz go zmienić (na przykład na podstawie orzeczenia sądu o zmianie daty urodzenia lub płci). Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz zmienić numer PESEL i jak to zrobić.

Przygotuj wniosek o dotacje z funduszy UE

Jeśli  starasz się o dofinansowanie z UE, musisz przygotować projekt planowanego przedsięwzięcia wraz z niezbędnymi załącznikami, np.: dokumentacją techniczną, projektami budowlanymi, badaniami i analizą rynku, biznes planem i dokumentami finansowymi, planami szkoleń, itp.

Jak założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Jeśli chcesz złożyć wniosek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) lub  chcesz sprawdzić, czy twój pracodawca zgłosił cię do ubezpieczeń, wystarczy, że założysz konto na Platformie Usług Elektronicznych i potwierdzisz swoją tożsamość.

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Profil zaufany to twoje darmowe narzędzie, które umożliwia m.in. logowanie i składanie podpisu elektronicznego, dzięki któremu można załatwiać określone sprawy urzędowe online w serwisach administracji publicznej, bez wychodzenia z domu. 

Skorzystaj z informacji sektora publicznego

Jeżeli chcesz wykorzystać informację sektora publicznego lub użyć danych statystycznych jakie zawierają instytucje publiczne, możesz je ponownie wykorzystać i masz do tego prawo. Sprawdź, jak to zrobić.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
04.11.2020 09:01 Jakub Karpowicz
Pierwsza publikacja:
22.11.2017 13:17 Joanna Marczak-Redecka
{"register":{"columns":[]}}