Do portalu Gov.pl dołącza Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

slide-MPiT

Serwis Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii został włączony do zasobów Gov.pl - portalu polskiej administracji rządowej.

W serwisie Gov.pl - pod adresem www.gov.pl/przedsiebiorczosc-technologia - opublikowano niezbędne związane z działalnością ministerstwa. Na stronie znajdują się także analizy i ocena polskiej gospodarki, informacje o wsparciu dla przedsiębiorców i przedsiębiorczości oraz o programach prowadzonych przez MPiT.
Obecnie w strukturach portalu Gov.pl działają m.in. strony Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Zdrowia,  Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Portal skupiający wszystkie resorty zawierać będzie docelowo kompletne informacje związane z administracją rządową i sprawami publicznymi, które dziś rozproszone są po wielu stronach.
Portal polskiej administracji rządowej - Gov.pl - to nie tylko witryny poszczególnych resortów, to także serwisy, które oferują wiele usług dla obywateli. Np. serwisy: Obywatel.gov.pl, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców oraz portal informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców - Biznes.gov.pl.
 

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 08.01.2019 10:36
Osoba publikująca: administrator gov.pl
Zmodyfikowano: 08.01.2019 17:10
Osoba modyfikująca: administrator gov.pl