W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs 1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek 2019 rozstrzygnięty!

21.10.2019

Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzców konkursu „1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek2019”! Tempo w jakim rejestrowaliście swoje wydarzenia było w tym roku rekordowe, a konkurencja była zacięta jak nigdy dotąd! Jak sprawdzić czy udało Wam się znaleźć w pierwszym tysiącu zgłoszeń? Już wyjaśniamy!

Szczęśliwy mężczyzna

Zasady naszego konkursu były bardzo proste – organizatorzy 1000 pierwszych wydarzeń poprawnie zarejestrowanych na codeweek.eu otrzymują od nas zeszyty zabaw do nauki programowania offline. Wydarzenia zgłaszali wszyscy – szkoły, przedszkola, ośrodki kultury, instytucje publiczne, firmy IT oraz osoby prywatne! Wygrali jednak tylko Ci najszybsi!

Skąd będziecie wiedzieć, że to właśnie Wy zostaliście zwycięzcami? Autorów 1000 pierwszych zgłoszeń poinformujemy o tym drogą elektroniczną, więc sprawdzajcie skrzynki mailowe! Tysiąc adresatów to nie mało roboty, więc bądźcie wyrozumiali – maile z informacją o wygranej mogą nadejść do siedmiu dni od publikacji tego artykułu.

Co jeśli nie udało Wam się wygrać? Nie ma co się smucić! Po pierwsze, zbierajcie siły i pomysły na #CodeWeek2020. Po drugie, pamiętajcie, że na stronie koduj.gov.pl, zarówno w zakładce „Strefa rodzica” jak i „Strefa nauczyciela”, czeka na Was masa inspiracji, pomysłów na gry i zabawy oraz materiałów edukacyjnych, które pomogą Wam rozpocząć naukę programowania!

Na zakończenie chcemy złożyć Wam serdeczne gratulacje – zarówno pierwszemu tysiącowi organizatorów, jak i wszystkim pozostałym osobom, które zaangażowały się w #CodeWeek2019! To dzięki Wam bijemy kolejne rekordy!

Ogłoszenie o konkursie, wraz z regulaminem znajdziecie pod tym adresem: zobacz ogłoszenie o konkursie i regulamin

Materiały

Wyniki konkursu
1000​_wyniki.pdf 0.64MB