Ministerstw Rolnictwa i Rozwoju Wsi dołącza do portalu Gov.pl

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest kolejnym resortem, którego zasoby zostały udostępnione w ramach portalu administracji rządowej - Gov.pl.

W serwisie, pod adresem www.gov.pl/rolnictwo opublikowano wszystkie niezbędne informacje związane z działalnością resortu, prowadzonych w nim prac oraz notki biograficzne najważniejszych osób związanych z ministerstwem.

Obecnie w strukturach portalu Gov.pl działają strony Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Energii. Portal skupiający wszystkie resorty docelowo zawierać będzie kompletne informacje związane z administracją rządową i sprawami publicznymi, które dziś rozproszone są po wielu stronach.

Portal Gov.pl to nie tylko witryny poszczególnych resortów, to także serwisy, które oferują wiele usług dla obywateli. Przy portalu administracji działają dziś serwisy Obywatel.gov.pl, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców oraz portal informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców - Biznes.gov.pl.

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 06.07.2018 12:46
Osoba publikująca: Kinga Graczyk
Zmodyfikowano: 06.07.2018 12:46
Osoba modyfikująca: Kinga Graczyk