Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dołączyło do portalu Gov.pl

grafika

Portal administracji rządowej – Gov.pl – wzbogacił się o zasoby Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W serwisie Gov.pl - pod adresem www.gov.pl/rodzina - opublikowano nowy serwis Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Znalazły się tam wszystkie niezbędne dane związane z rynkiem pracy, polityką społeczną i rodziną. To m.in. informacje o programie 500+, Maluch+, Dobry Start, Senior+, Karcie dużej rodziny i wiele innych. Z serwisu w prosty sposób można przejść do portalu Empatia, który umożliwia składanie wniosków w rządowych programach społecznych.

Obecnie w strukturach portalu Gov.pl działają strony Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Energii oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Portal skupiający wszystkie resorty zawierać będzie docelowo kompletne informacje związane z administracją rządową i sprawami publicznymi, które dziś rozproszone są po wielu stronach.

Portal polskiej administracji rządowej - Gov.pl - to nie tylko witryny poszczególnych resortów, to także serwisy, które oferują wiele usług dla obywateli. Np. serwisy: Obywatel.gov.pl, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców oraz portal informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców - Biznes.gov.pl.

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 05.11.2018 14:55
Osoba publikująca: administrator gov.pl
Zmodyfikowano: 05.11.2018 14:55
Osoba modyfikująca: administrator gov.pl