W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polska gospodarzem IGF2021, w 2020 - IGF online

14.06.2020

W związku z COVID-19 tegoroczne ogólnoświatowe Forum Zarządzania Internetem (IGF) odbędzie się w całości online. Listopadowe spotkanie w Katowicach zostało przełożone na ostatni kwartał 2021.

Po lewej kawa w zielonej filiżance, na zielonym talerzyku, po prawej kołonotatnik. Napis 2020 plan B oraz logotyp IGF2020

W tym roku podczas 15. jubileuszowowego Forum Zarządzania Internetem spotkamy się w sieci. IGF 2020 zorganizują wspólnie MAG (Międzynarodowa Grupa Doradcza IGF), sekretariat IGF oraz UN DESA (Departament ds. Ekonomicznych i Społecznych Narodów Zjednoczonych).

Nie oznacza to jednak, że nie zapraszamy do Katowic. Polska będzie gospodarzem przyszłorocznej edycji - IGF2021. Termin oraz pozostałe szczegóły organizacyjne podamy wkrótce.

Dziękujemy całej społeczności IGF za dotychczasowe zaangażowanie. Mamy nadzieję, że spotkanie w Polsce w 2021 roku będzie okazją do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was!