W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sprawdź, kto rządzi Internetem na Forum Zarządzania Internetem 2019

26.11.2019

Etyka Internetu, sztuczna inteligencja, edukacja w sieci, gospodarka cyfrowa, cyberbezpieczeństwo, transformacja cyfrowa. To niektóre tematy FORUM ZARZĄDZANIA INTERNETEM 2019, które odbędzie się 9 grudnia w Warszawie.

Ręka trzymająca filiżankę z kawą

9 grudnia br. w MsMermaid w Warszawie startuje już czwarta edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem oraz kontynuacja corocznych warsztatów, które organizowane są pod hasłem „Sprawdź, kto rządzi Internetem” od 2014 r. Forum organizowane jest przez IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju i jest częścią szerszej inicjatywy ONZ.

Konferencja poświęcona będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom, które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci. Forum jest znakomitą okazją do poważnej debaty z najważniejszymi i najbardziej wpływowymi reprezentantami społeczności internetowej w Polsce na ww. tematy, a także do kontynuowania dyskusji zapoczątkowanej w ubiegłych latach.

Dotychczasowa aktywność polskiej społeczności internetowej zgromadzonej wokół IGF Polska została przez ONZ bardzo wyraźnie doceniona, gdyż to Polsce powierzono organizację IGF 2020!

Zapraszamy do uczestnictwa w organizowanej przez nas konferencji.

Zarejestrujcie się już dziś - wstęp całkowicie wolny, ale wiedza, którą można tam uzyskać - bezcenna.

Materiały

Dodatkowe informacje na temat Forum Zarządzania Internetem 2019