W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy do współtworzenia programu Polskiego Forum Zarządzania Internetem 2019

09.09.2019

Zachęcamy do składania propozycji na organizację warsztatów na dorocznej konferencji poświęconej zarządzaniu Internetem, organizowanej przez IGF Polska-Forum Cyfrowego Rozwoju. Konferencja odbędzie się 9 grudnia br. w warszawskim centrum konferencyjnym MsMermaid.

Telefon, filiżanka, słuchawki oraz klawiatura komputera

Do 11 października br. każdy chętny może złożyć propozycję organizacji warsztatu, które mogłyby się odbyć w trakcie jesiennej konferencji organizowanej przez IGF Polska. Konferencja poświęcona będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom, które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Będzie to już czwarta edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem. Jest to również sztandarowa inicjatywa IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju, które powstało z inicjatywy m.in. Ministerstwa Cyfryzacji.

Każdego, kto chce mieć wpływ na program tegorocznego wydarzenia, zachęcamy do złożenia własnej propozycji warsztatu. Oferty mogą dotyczyć szeregu tematów - zarówno nowoczesnych technologii takich jak sztuczna inteligencja czy wirtualna rzeczywistość, jak zagadnień od lat obecnych w globalnej debacie o zarządzaniu Internetem: elektronicznych mediów, gospodarki cyfrowej, dostępności, cyberbezpieczeństwa, praw człowieka w Internecie czy edukacji medialnej.

Propozycje przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej IGF Polska. Na stronie w zakładce „Zgłoś warsztat” znajdują się wszelkie potrzebne informacje i instrukcje.