W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy na Advanced Threat Summit 2019!

28.10.2019

Zapraszamy na 6. edycję konferencji Advanced Threat Summit, która odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2019 r. w Warszawie (Hotel Marriott).

Człowiek pracujący na tablecie.

Advanced Threat Summit jest uznaną konferencją o tematyce cyberbezpieczeństwa w Polsce. Program wydarzenia odpowiada na wyzwania i potrzeby ekspertów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz decydentów odpowiedzialnych za strategię bezpieczeństwa w firmach.

Podczas tegorocznej konferencji po raz pierwszy pojawia się ścieżka tematyczna poświęcona cyberbezpieczeństwu publicznemu. Została ona przygotowana przez Departament Cyberbezpieczeństwa Ministerstwa Cyfryzacji we współpracy z organizatorami wydarzenia. Wspomniana część odbędzie się 14 listopada w godz. 9-15.

Pierwszy panel agendy obejmuje tematy związane z krajowym systemem cyberbezpieczeństwa po pierwszym roku od jego wdrożenia. Planowane jest również omówienie technicznych aspektów, takich jak zgłaszanie incydentów czy zarządzanie ryzykiem.

Drugi panel to bezpieczeństwo chmur i certyfikacja cyberbezpieczeństwa. Jego wiodącym tematem będzie inicjatywa Wspólnej Infrastruktury Informatycznej Państwa i to w jaki sposób Ministerstwo Cyfryzacji ma zamiar zapewnić bezpieczeństwo państwowych usług chmurowych. Podczas panelu podjęta zostanie również tematyka - będącego na początkowym etapie wdrażania - Aktu o cyberbezpieczeństwie (m.in. to jaki model certyfikacji zostanie przyjęty oraz dlaczego warto się certyfikować).

Na zakończenie obu paneli przewidziano czas na dyskusję.  

Więcej informacji o konferencji Advanced Tech Summit 2019

Rejestracja uczestników bezpłatnej ścieżki MC (Uwaga: Rejestracja zakończona. Wszystkie miejsce zostały zarezerwowane).