W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Oszacowanie wartości zamówienia na obsługę merytoryczną i techniczną Centrum Przedsiębiorcy Punkt Kontaktowy na terenie Polski

15.04.2019

W celu przygotowania zamówienia, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zwraca się z prośbą o przesyłanie szacowania wartości ofert na obsługę merytoryczną i techniczną Centrum Przedsiębiorcy Punkt Kontaktowy.

Przedmiot zamówienia dotyczy oszacowania wartości usługi polegającej na obsłudze merytorycznej i technicznej Placówki - Centrum Przedsiębiorcy Punkt Kontaktowy, zlokalizowanego na terenie Polski i zapewnionej przez Wykonawcę oraz zapewnienie realizacji zadań, dla których punkt został utworzony w ramach realizacji przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii projektu pt: "Rozwój Pojedynczego Punktu Kontaktowego Trzeciej Generacji".
Okres realizacji zamówienia wynosi 12 miesięcy.

Prosimy o przesyłanie szacowania kosztów do 26 kwietnia 2019 roku, do godziny 12.00 na adres: tomasz.majda@mpit.gov.pl, podając w tytule wiadomości: „Szacowanie kosztów oferty na obsługę Centrum Przedsiębiorcy Punkt Kontaktowy na terenie Polski".
Do wiadomości należy załączyć uzupełniony formularz ofertowy.

Materiały

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
SOPZ​_CPPK​_Polska.docx 0.04MB
Formularz ofertowy
Formularz​_ofertowy​_-​_szacowanie​_CPPK.doc 0.06MB
Wyposażenie placówki CPPK
Wyposażenie​_placówki​_CPPK​_przykład.docx 0.03MB
Instrukcja realizacji procesów w CPPK na terenie Polski
Instrukcja​_realizacji​_procesów​_w​_CPPK​_na​_terenie​_PL.docx 0.03MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
15.04.2019 10:59 Agata Żołnacz-Okoń
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marta Śliżewska-Turek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Oszacowanie wartości zamówienia na obsługę merytoryczną i techniczną Centrum Przedsiębiorcy Punkt Kontaktowy na terenie Polski 1.0 15.04.2019 10:59 Agata Żołnacz-Okoń

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP