W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usług doradczych w zakresie realizacji projektu „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu”

08.04.2019

W celu przygotowania zamówienia, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zwraca się z prośbą o przesyłanie szacunkowej stawki za roboczogodzinę na przeprowadzenie zamówienia, którego przedmiotem jest świadczenie usług doradczych w zakresie realizacji projektu „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu”. 

Zakres usługi oraz wymagania jakie Zamawiający stawia przed potencjalnymi Wykonawcami są zawarte w SOPZ. 

Prosimy o przesyłanie szacowania kosztów do 10 kwietnia 2019 r.  na adres: zapytania-bizgov@mpit.gov.pl, podając w tytule wiadomości: „Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usług doradczych w zakresie realizacji projektu „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu.
 

Materiały

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
SOPZ​_ekspert.docx 0.11MB
Załącznik nr 1 do SOPZ
zalacznik​_1​_sopz​_ekspert.docx 0.12MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.04.2019 13:47 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marta Śliżewska-Turek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usług doradczych w zakresie realizacji projektu „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” 1.1 08.04.2019 16:02 Agata Żołnacz-Okoń
Szacowanie wartości zamówienia na świadczenie usług doradczych w zakresie realizacji projektu „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” 1.0 08.04.2019 13:47 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP