Ruszył kolejny etap prac nad budową usługi elektronicznego rejestrowanego doręczenia w Polsce

Ręka z kopertą - ilustracja

27.10.2017 r. Rada Portfela Ministerstwa Cyfryzacji przyjęła założenia projektu e-Doręczenia - usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce.

Po przyjęciu przez Minister Streżyńską wyników prac strumienia „e-Skrzynka, e-Doręczenie” w Programie „Od papierowej do cyfrowej Polski”, robimy kolejny krok we wdrożeniu e-Doręczenia w Polsce. Budujemy polski rynek usług zaufania, stwarzamy możliwości rozwoju polskim przedsiębiorcom, dbamy o wygodę naszych Obywateli w kontaktach z administracją, ale co to oznacza dla Ciebie?

Pomyśl, jakby to było, gdybyś zamiast wizyty w urzędzie lub osobistego odbierania listu poleconego mógł załatwić tę samą sprawę jednym kliknięciem myszy, bez względu na miejsce Twojego aktualnego pobytu? Albo gdybyś zamiast posiadania wielu kont na różnych dedykowanych portalach administracji miał jedno miejsce do komunikacji ze wszystkimi podmiotami publicznymi? Jakie rozwiązanie ma na to Ministerstwo Cyfryzacji? Obejrzyj naszą prezentację i dowiedz się więcej o usłudze e-Doręczeń, śledź również stronę projektu, abyś był na bieżąco z naszymi pracami. Przed nami intensywna końcówka roku. Stawiamy sobie za cel przygotowanie projektu ustawy i zweryfikowanie założeń projektu do akceptacji przez KRMC na początku 2018 r.

e-Doręczenia prezentacja Pobierz plik: pdf e-Doręczenia prezentacja

Rozmiar : 3.15MB

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 22.11.2017 13:18
Osoba publikująca: Dominika Waligórska
Zmodyfikowano: 20.11.2017 10:08
Osoba modyfikująca: Dominika Waligórska