W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy do udziału w konsultacjach Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi

24.04.2024

Minister Cyfryzacji rozpoczyna konsultacje „Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na lata 2025- 2027”.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach

Celem konsultacji jest zebranie od organizacji pozarządowych i innych zainteresowanych podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie propozycji i uwag, które ich zdaniem powinny zostać uwzględnione w przedmiotowym programie. 

Udział w konsultacjach można wziąć przekazując wypełniony „Formularz zgłaszania uwag”, który prosimy przesłać na adres Sekretariat.CRKC@cyfra.gov.pl w terminie 30 dni od dnia ukazania się zaproszenia do konsultacji. 

W przypadku zgłaszania uwag przez osoby fizyczne należy dodatkowo przesłać podpisane Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas procesu konsultacji „Programu współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na lata 2025-2027”. 

Materiały

Program współpracy Ministra Cyfryzacji z organizacjami pozarządowymi
Program​_współpracy​_Ministra​_Cyfryzacji​_z​_organizacjami​_pozarządowymi.docx 0.03MB
Klauzula​_informacyjna​_o​_obowiązku​_przetwarzania​_danych​_osobowych
Klauzula​_informacyjna​_o​_obowiązku​_przetwarzania​_danych​_osobowych.docx 0.02MB
Oświadczenie​_o​_przetwarzaniu​_danych​_osobowych
Oświadczenie​_o​_przetwarzaniu​_danych​_osobowych.docx 0.02MB
Formularz zgłaszania uwag
Formularz​_zgłaszania​_uwag.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}