W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Petycja w sprawie obowiązku stosowania określonych przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej w odniesieniu do budynków wysokich powstałych w tzw. technologii "wielkiej płyty"

Petycja złożona bez wyrażenia zgody przez autora na ujawnienie jego danych osobowych. Według autora, konieczna jest zmiana przepisów ustawy o ochronie przeciwpożarowej w zakresie zmniejszenia nadmiernych obowiązków właścicieli i zarządców budynków wysokich powstałych w tzw. technologii "wielkiej płyty".

Petycja została przekazana do MSWiA przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego w dniu 2 października 2017 r.

W dniu 27 października 2017 r. udzielono odpowiedzi podmiotowi wnoszącemu.

Materiały

Petycja w sprawie obowiązku stosowania określonych przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej w odniesieniu do budynków wysokich powstałych w tzw. technologii "wielkiej płyty"
petycja​_w​_sprawie​_obowiazku​_stosowania​_okreslonych​_przepisow​_z​_zakresu​_ochrony​_przeciwpozarowej​_w​_odniesieniu​_do​_budynkow​_wysokich​_powstalych​_w​_technologii​_wielkiej​_plyty.PDF 0.16MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.10.2019 09:39 Magdalena Jakubiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Biuro Ministra
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Petycja w sprawie obowiązku stosowania określonych przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej w odniesieniu do budynków wysokich powstałych w tzw. technologii "wielkiej płyty" 1.0 21.10.2019 09:39 Magdalena Jakubiak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP