Praca, wolontariat, praktyki i staże

Article List

Pracuj z nami

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Praktyki, wolontariat i staże

Dzięki praktykom w MSWiA zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej instytucji państwowej, która nadzoruje bezpieczeństwo wewnętrzne kraju, przeciwdziała handlowi ludźmi, zwalcza przestępczość, przeciwdziała rasizmowi i ksenofobii oraz zarządza najważniejszymi rejestrami państwowymi. Poznasz sposoby zdobywania informacji i ich analizowania, zobaczysz na czym polega efektywna współpraca z partnerami społecznymi – organizacjami pozarządowym i mediami, innymi instytucjami publicznymi, w tym z Sejmem i Senatem, będziesz świadkiem tworzenia prawa. W MSWiA będziesz traktowany po partnersku – stawiamy na pracę zespołową!

Letnia Akademia MSWiA 2019

Skorzystaj z szansy i zadbaj o swoją karierę już teraz! Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasza nabór kandydatów na miesięczne, płatne praktyki zawodowe w ramach programu „LETNIA AKADEMIA MSWiA 2019”. Ministerstwo jest organizatorem programu. W tym roku odbędą się również dwie edycje programu. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, to zgłoszenia można składać do 9 czerwca 2019 r. Zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia terminu składania aplikacji.

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 13.12.2018 13:58
Osoba publikująca: Adam Nowakowski
Zmodyfikowano: 14.12.2018 11:02
Osoba modyfikująca: Karolina Ołtarzewska
Wytwarzający/ Odpowiadający: Biuro Kadr i Szkolenia
Tytuł Wersja Data zmiany/utworzenia Osoba modyfikująca Osoba Publikująca
Praca, wolontariat, praktyki i staże 1.0 13.12.2018 13:58 administrator gov.pl Adam Nowakowski
Praca, wolontariat, praktyki i staże 1.1 14.12.2018 10:59 administrator gov.pl Karolina Ołtarzewska
Praca, wolontariat, praktyki i staże 1.2 14.12.2018 11:02 administrator gov.pl Karolina Ołtarzewska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP