Wieloletni Program Współpracy z NGO - uwagi do projektu
Projekt Wieloletniego Programu Współpracy Wojewody Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na lata 2026-2029 został przygotowany na podstawie wniosków zebranych podczas przeprowadzonych konsultacji społecznych.
Opracowania projektu, raportu z konsultacji oraz prezentacji ze spotkania podsumowującego dokonał pełnomocnik wojewody pomorskiego ds. gospodarczych i społeczeństwa obywatelskiego, Grzegorz Szczuka. Zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu oraz do przesyłania ewentualnych uwag i propozycji zmian do dnia 23 listopada 2025 r.
Uwagi można przekazywać w formie elektronicznej na adres e-mail: grzegorz.szczuka@gdansk.uw.gov.pl, z dopiskiem w tytule wiadomości: „Uwagi do projektu Wieloletniego Programu Współpracy z NGO”.
Materiały
załącznik 2załącznik_2.pdf 2.75MB załącznik 3
załącznik_3.pdf 1.68MB projekt Programu Współpracy z NGO 7.11.2025
projekt_Programu_Współpracy_z_NGO_7112025.pdf 2.63MB