W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konferencja OBWE „Human Dimension Implementation Meeting” Warszawa 2017

11 września 2017 r. w Warszawie rozpoczęła się konferencja przeglądowa Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie na temat praw człowieka.

Spotkanie to jest organizowane przez Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR) z siedzibą w Warszawie. Celem konferencji jest przegląd międzynarodowych zobowiązań OBWE w ramach respektowania fundamentalnych praw i wolności człowieka.

Podczas sesji roboczej w dniu 12 września, poświęconej wolności zgromadzeń i stowarzyszeń oraz roli społeczeństwa obywatelskiego na polu ochrony praw człowieka, dr Agnieszka Rymsza reprezentująca Pełnomocnika Rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego przedstawiła koncepcję Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, jako przykład dobrej praktyki i modelowego rozwiązania w ramach rządowego wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Treść wystąpienia w załączonym pliku.

Materiały

OSCE Poland good practice statement
osce​_poland​_good​_practice​_statementdocx​_.pdf 0.26MB

Zdjęcia (1)