W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zaproszenie na konferencję pt. Społeczeństwo obywatelskie w procesie stanowienia prawa – wsparcie ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

25.08.2016

Konferencja pt. Społeczeństwo obywatelskie w procesie stanowienia prawa – wsparcie ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój organizowana przez Pełnomocnika Rządu do Spraw Społeczeństwa Obywatelskiego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w dniu 15 września 2016 r.

W imieniu Pana Wojciecha Kaczmarczyka – Pełnomocnika Rządu do Spraw Społeczeństwa Obywatelskiego mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pn. Społeczeństwo obywatelskie w procesie stanowienia prawa – wsparcie ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, która odbędzie się w dniu 15 września 2016 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane prace nad Narodowym Programem Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz informacje dotyczące naborów i zasad realizacji projektów w ramach Działania 2.16 PO WER. W drugiej części konferencji odbędzie się spotkanie warsztatowe z pracownikami Departamentu Spraw Obywatelskich, którzy udzielą informacji dotyczących ogłoszonego konkursu pt. Podnoszenie kompetencji przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz partnerów społecznych w zakresie niezbędnym do udziału w procesie stanowienia prawa. Szczegółowy program konferencji zamieszczony jest w załączniku nr 1.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres efs@kprm.gov.pl do dnia 8 września 2016 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji otrzymają Państwo za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z adresem wskazanym w formularzu zgłoszeniowym.

Materiały

Program konferencji
Program-konferencji.pdf 0.32MB