W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Spotkania regionalne poświęcone projektowi Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

14.12.2016

W związku z trwającymi oficjalnymi konsultacjami społecznymi projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego chcielibyśmy przybliżyć koncepcję i cele powstania Centrum jak największej liczbie organizacji pozarządowych w Polsce.

W tym celu we współpracy z Pełnomocnikami Wojewodów ds. Społeczeństwa Obywatelskiego organizujemy spotkania regionalne, podczas których Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego w KPRM i jego współpracownicy będą prezentować ideę i założenia powstania Centrum, odpowiadać na pytania i zachęcać do formalnych konsultacji projektu Ustawy. Konsultacje potrwają do 31 stycznia 2017 r.

Spotkania odbędą się we wszystkich województwach.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualny harmonogram spotkań. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt z Urzędami Wojewódzkimi w poszczególnych regionach.

Materiały

Wykaz konferencji
wykaz-konferencji.pdf 0.20MB