W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

„Umiejętności i kompetencje zdobywane w organizacjach społeczeństwa obywatelskiego – jak je dostrzec i docenić na rynku pracy”

01.07.2019

Komitet do Spraw Pożytku Publicznego oraz Centrum Monitorowania Rynku Pracy Europejskiego Komitetu Ekonomiczno–Społecznego zapraszają do udziału w konferencji pt. „Umiejętności i kompetencje zdobywane w organizacjach społeczeństwa obywatelskiego – jak je dostrzec i docenić na rynku pracy”.

Celem Konferencji jest próba identyfikacji umiejętności i kompetencji zdobywanych przez osoby działające w organizacjach społeczeństwa obywatelskiego, takich jak organizacje pozarządowe, związki zawodowe, organizacje pracodawców. Uczestnicy zmierzą się z pytaniem, w jaki sposób osoby te (zwłaszcza osoby młode) mogą wykazać się umiejętnościami i doświadczeniem oraz łatwiej i lepiej włączyć się w rynek pracy. Konferencja skoncentruje się również na aktywnej roli organizacji społeczeństwa obywatelskiego jako instytucji szkoleniowych, oferujących różnego rodzaju szkolenia nie tylko dla swoich członków, ale także dla osób z zewnątrz, zainteresowanych zdobyciem bardzo konkretnych a niekiedy unikalnych kwalifikacji.

Konferencja odbędzie się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, sala im. Anny Walentynowicz, Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3, 10 lipca 2019r. w godz. 10:00 – 16:30.Więcej informacji oraz formularz rejestrowy dostępny jest tutaj

Rejestracja uczestników trwa do 4 lipca.