W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Organizacjo, czy zamieściłaś w bazie sprawozdania za 2018 rok?

24.05.2019

Przypominamy o obowiązku zamieszczenia przez organizacje pożytku publicznego zatwierdzonego sprawozdania finansowego oraz sprawozdania merytorycznego z działalności za cały 2018 rok w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego www.niw.gov.pl/opp/sprawozdania-opp. Termin na zamieszczenie sprawozdań za 2018 rok upłynął 15 lipca 2019 roku. Jeśli organizacja jeszcze nie dopełniła tego obowiązku, prosimy, aby zrobiła to jak najszybciej.

Jeśli rok obrotowy organizacji pożytku publicznego jest inny niż rok kalendarzowy, organizacja zamieszcza sprawozdania za 2018 rok do 2 grudnia 2019 roku (30 listopada w tym roku przypada w sobotę, więc liczy się kolejny dzień roboczy).

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego www.niw.gov.pl/opp/sprawozdania-opp.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących sprawozdawczości organizacji pożytku publicznego prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Pożytku Publicznego Narodowego Instytutu Wolności – Centrum rozwoju społeczeństwa Obywatelskiego (tel. 601-901-144, e-miał: opp@niw.gov.pl).

Zdjęcia (1)