W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konsultacje Regulaminu konkursu Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych

14.09.2020

Zapraszamy do zgłaszania uwag do Projektu Regulaminu konkursu Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych 2020-2030 Edycja 2020. Jest to pierwsza edycja programu przyjętego 18 czerwca przez Radę Ministrów.

Konsultacje Regulamin UL - Edycja 2020

Program Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych to kolejny projekt rządowy dotyczący wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego zainicjowany przez wicepremiera prof. Piotra Glińskiego. Już niedługo rusza I jego edycja, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych, organizacje i instytucje do  zabrania głosu w sprawie projektu Regulaminu konkursu PWRUL Edycja 2020.

 

Więcej informacji na temat Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych Edycja 2020 można znaleźć w artykule Program Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych przyjęty przez Radę Ministrów oraz w zakładce Projekt programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, pod nazwą „Program Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030”.

 

Zachęcamy do wyrażenia opinii na temat Regulaminu konkursu Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych 2020-2030 Edycja 2020 na adres: ul@niw.gov.pl do 17 września 2020 r. włącznie na formularzu, który można pobrać poniżej:

Formularz konsultacyjny