W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konsultacje Regulaminu konkursu FIO w 2018 r.

01.02.2018

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu „Regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2018 r.”

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu konkursu na 2018 r. możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego, po aprobacie projektu ze strony Komitetu Sterująco-Monitorującego FIO, zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres Sekretariat_WK@kprm.gov.pl, do dnia 15 lutego 2018 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag i przedstawi je Komitetowi Sterująco-Monitorującemu FIO.

Materiały

Formularz konsultacyjny
formularz​_konsultacyjny​_fio​_2018-1.docx 0.01MB
Regulamin konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2018 r. – wersja .docx
regulamin​_fio​_2018​_do​_konsultacji​_spolecznych-1.docx 0.17MB
Regulamin konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2018 r.
regulamin​_fio​_2018​_do​_konsultacji​_spolecznych-2.pdf 0.92MB