W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

RDzMP zaprasza na wideokonferencję

28.07.2020

Zapraszamy przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych do udziału w wideokonferencji organizowanej przez Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem na temat planów wzmocnienia kompetencji młodzieżowych rad funkcjonujących przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego poprzez zmiany legislacyjne.

RDzMP zaprasza na spotkanie

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek (3 sierpnia) o godz.16:00. Odbędzie się za pomocą wideokonferencji z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną. Zgłoszenia przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych proszę przesyłać na adres mailowy: Igor.Wyszynski-Karloski@kprm.gov.pl do czwartku (30.07) do końca dnia. W zgłoszeniu proszę zawrzeć: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę reprezentowanej organizacji/środowiska, a także uzasadnienie dlaczego chciał(a)byś wziąć udział w spotkaniu.

Inicjatywa spotkania jest efektem powierzenia Radzie Dialogu z Młodym Pokoleniem przez Wicepremiera, Profesora Piotra Glińskiego procesu konsultacji wzmocnienia pozycji młodzieżowych rad gmin oraz umocowania prawnego młodzieżowych rad powiatów i młodzieżowych sejmików województw.

Temat wzmocnienia młodzieżowych rad cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, co świadczy o coraz wyższym poziomie zaangażowania młodych ludzi w sprawy publiczne. W związku z tym prowadzimy dialog w tym aspekcie i zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Wydarzenie będzie miało formę dyskusji moderowanej. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zdjęcia (1)