W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Nabór na członków Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji

22.04.2015

Zachęcamy do składania kandydatur przedstawicieli i przedstawicielki organizacji działających w obszarze równości i niedyskryminacji!

Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe, związki i porozumienia organizacji pozarządowych oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy do zgłaszania kandydatów, którzy mają poparcie co najmniej 20 organizacji pozarządowych lub podmiotów określonych w art. 3 ust. 3, lub co najmniej 3 związków stowarzyszeń zrzeszających organizacje pozarządowe lub podmioty określone w art. 3 ust. 3.

Zgłoszenie w formie elektronicznej lub papierowej wraz z załącznikami należy przesłać na adresy:

Wersję elektroniczną na adresy e-mail: anna.moskwa@mpips.gov.pl, marta.chydrasinska@mpips.gov.pl z dopiskiem w treści wiadomości: Nabór na członków RDPP V kadencji.

Wersję papierową na adres: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Departament Pożytku Publicznego, ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00-513 Warszawa, z dopiskiem: Nabór na członków RDPP V kadencji.

Ostateczny termin zgłaszania kandydatur upływa z dniem 27 maja 2015 r. (decyduje data nadania w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego).