W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Otwarcie Klubu Senior + w Czarnej Białostockiej

14.01.2020

Seniorzy otrzymali nowe miejsce do rozwijania pasji. W Czarnej Białostockiej przy ul.Kościelnej 8 powstał Klub Senior+. Dziś (14.01) w obecności wicewojewody podlaskiego Tomasza Madrasa, uroczyście otwarto nową placówkę.

Senior +

Zajęcia ruchowe, warsztaty kulinarne, rękodzieło i ćwiczenie pamięci to tylko niektóre z zajęć, jakie czekają na seniorów w wieku powyżej 60 lat. Oferta klubu skierowana jest do nieaktywnych zawodowo mieszkańców Czarnej Białostockiej.

Zajęcia prowadzone w ramach klubu nastawione będą na zaspokajanie potrzeb towarzyskich poprzez organizowanie różnego rodzaju uroczystości, spotkań oraz na umożliwienie seniorom udziału w imprezach kulturalnych oraz wycieczkach.

Do użytku została oddana sala kominkowa, która będzie pełnić funkcję sali spotkań, sala do zajęć ruchowych i gimnastyki, kuchnia, łazienka, szatnia, pokój do zajęć warsztatowych oraz pomieszczenie klubowe.

Klub czynny będzie w poniedziałek, środę i piątek od godz.11:00 do14:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych).

Utworzenie Klubu Senior+ w Czarnej Białostockiej zostało zrealizowane w ramach Modułu I zadania dofinansowanego w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.

 

Zdjęcia (4)