W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Spotkanie partnerów projektu Łączy Nas Pacjent

18.12.2019

Spotkanie z uczestnikami projektu Łączy nas Pacjent

„Łączy nas pacjent” to wspólny projekt Rzecznika Praw Pacjenta oraz przedstawicieli największych w Polsce organizacji pacjentów. W ramach projektu, podczas dyżurów pełnionych pod bezpłatnym numerem 800-190-590, specjaliści z poszczególnych organizacji wraz z ekspertami Rzecznika udzielają telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób. Dyżury odbywają się cyklicznie każdego miesiąca, począwszy od 6 marca 2018 r.

 

Z tej okazji w siedzibie Biura odbyło się spotkanie podsumowujące projekt za rok 2019. Była to znakomita okazja żeby razem się spotkać i wspólnie omówić czas spędzony na infolinii Rzecznika Praw Pacjenta, dzieląc się swoim doświadczeniem i wrażeniami z pełnionych dyżurów. Wspólnie uzgodniliśmy, że projekt będziemy kontynuować również w przyszłym roku. Zapraszamy Państwa do śledzenia dyżurów i komunikacji z nami.

 

Akcja „Łączy Nas Pacjent” realizowana jest we współpracy z Fundacją Onkocafe, Fundacją Urszuli Jaworskiej, Stowarzyszeniem na rzecz osób z niedoborem alfa-1..., Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę, Stowarzyszeniem Osób z NTM "UroConti", Fundacją Małgosi Braunek Bądź, Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych, Fundacją STOMAlife, Stowarzyszeniem Syntonia, Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego, Stowarzyszeniem Pomocy Chorym na Mięsaki Sarcoma, Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń Reumatyków "REF", Stowarzyszeniem Rodzin z Chorobą Fabry 'ego.

 

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Zdjęcia (4)