W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Rzecznik Praw Pacjenta przedłuża termin składania wniosków do Rady Organizacji Pacjentów

17.12.2019

uczestnicy spotkania - Rada Organizacji Pacjentów

Ze względu na docierające do Rzecznika Praw Pacjenta sygnały z prośbą o przedłużenie terminu przekazywania zgłoszeń do Rady Organizacji Pacjentów oraz mając  na uwadze zapewnienie jak najbardziej reprezentatywnej grupy pacjentów zdecydowaliśmy się przedłużyć termin zgłaszania organizacji do Rady Organizacji Pacjentów oraz Zespołu Koordynującego do dnia 10 stycznia 2020 r.

 

Informujemy, że w celu potwierdzenia zgłoszenia należy wypełnić odpowiedni  wniosek:

Pierwszy z nich to wniosek o Członkostwo w Radzie Organizacji Pacjentów przy Rzeczniku Praw Pacjenta. Jeśli wyrażacie Państwo chęć zaangażowania się w pracę Rady Organizacji Pacjentów prosimy o zgłaszanie organizacji poprzez wypełnienie wniosku.

 

Drugi wniosek dotyczy zgłoszenia kandydata do Zespołu Koordynującego Rady Organizacji Pacjentów przy Rzeczniku Praw Pacjenta – jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie większym zaangażowaniem w bieżącą organizację prac Rady.

 

Wypełnione i podpisane wnioski prosimy przesłać na adres e-mail: rop@rpp.gov.pl.

 

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z opiekunem Rady Organizacji Pacjentów: Panią Marzanną Bieńkowską, Zastępcą Dyrektora Departamentu Strategii i Działań Systemowych tel. 225328254.