W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Narodowy Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera

29.05.2019

dzień dziecka

W najbliższą sobotę, 1 czerwca zapraszamy na stoisko informacyjno-promocyjne Rzecznika Praw Pacjenta do ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

Dzień Dziecka organizowany jest przez Kancelarię Premiera już po raz siódmy.  W tym roku piknik odbędzie się nie tylko w ogrodach KPRM, ale także w Łazienkach Królewskich, na Alejach Ujazdowskich i w parku Agrykola. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział ministerstwa oraz instytucje podległe i nadzorowane przez KPRM.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na stoisko Rzecznika Praw Pacjenta, gdzie w formie zabawy będą miały okazję zaznajomić się z prawami jakie im przysługują np. podczas pobytu w szpitalu. Ponadto dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak kule wodne z basenem, jeżdżące koniki PonyCycle oraz symulator zderzeń, który pokazuje jakie siły działają na kierowcę w samochodzie podczas zderzenia i jak ważne dla naszego bezpieczeństwa są zapięte pasy.

 

Dla rodziców również mamy szereg atrakcji, a także możliwość osobistej konsultacji z ekspertami Biura, którzy odpowiadają na nurtujące ich zagadnienia dotyczące praw pacjenta.

 

W programie Dnia Dziecka znajdziecie Państwo także:

- strefę sportową z pokazami karate, judo, footballu amerykańskiego i innych dyscyplin sportowych,

- strefę piknikową ze zdrową żywnością,

- szpital Lali i Misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy,

- konsultacje dietetyczne dla rodzin,

- wytwarzanie mydełek i perfum,

- warsztaty bartnicze,

- kino 5D,

- wirtualną wycieczkę w kosmos,

- pokazy kryminalistyczne,

- warsztaty plastyczne i rzeźbiarskie,

- prezentację pojazdów i wyposażenie służb mundurowych,

- spotkania ze sportowcami,

- malowanie buziek,

- fotobudki

 

Więcej informacji