W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Zaproszenie na szkolenie

28.05.2019

szkolenie

Edukacja to jeden z filarów działań Rzecznika Praw Pacjenta. Dlatego zapraszamy dyrektorów placówek medycznych do składania wniosków o przeprowadzenie szkolenia nt. praw pacjenta

 

Szkolenia poświęcone będą prawom przysługującym pacjentom oraz praktycznym aspektom ich realizowania.

 

Omówione zostaną także wnioski płynące ze zgłoszeń pacjentów do Biura oraz pracy Rzecznika Praw Pacjenta, w tym prowadzonych postępowań.

 

Szkolenia poprowadzą eksperci z Biura Rzecznika Praw Pacjenta

 

Podczas spotkań przewidziany jest także czas na dyskusję o zidentyfikowanych problemach oraz współpracy kierownictwa placówek medycznych i pełnomocników ds. praw

pacjenta z Rzecznikiem Praw Pacjenta.

 

Dyrektorów szpitali zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przysłanie zgłoszenia do Departamentu Dialogu Społecznego i Komunikacji pocztą elektroniczną na adres:

edukacja@rpp.gov.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: (22) 532 82 17.

 

W zgłoszeniu prosimy podać: nazwę placówki medycznej, przybliżoną ilość uczestników, dogodny termin (przedział czasowy) oraz  kontakt telefoniczny i mailowy.