W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Konferencja „Rzecznik Praw Pacjenta – rzecznikiem polskiej psychiatrii”

19.03.2019

Logo Rzecznik Praw Pacjenta Rzecznikiem Polskiej Psychiatrii

Jednym z priorytetów Rzecznika Praw Pacjenta jest ochrona zdrowia psychicznego. Bartłomiej Chmielowiec zachęca do udziału w konferencji pt. „Rzecznik Praw Pacjenta – rzecznikiem polskiej psychiatrii” organizowanej 26 marca br.

 

Podczas spotkania wybitni specjaliści z dziedziny psychiatrii wezmą udział w dyskusjach poświęconych zagadnieniom związanym z kryzysem psychicznym, psychiatrią dzieci i młodzieży oraz zasadom opieki psychiatrycznej w innych krajach.

 

Spróbujemy odpowiedzieć m.in.  na pytania czy psychiatry należy się bać? w jakim kierunku powinny pójść zmiany systemowe mające na celu chronić społeczeństwo przed osobami niebezpiecznymi? Jakie formy pomocy obecnie oferuje psychiatria rodzicom dzieci doświadczających kryzysu psychicznego? oraz jak udzielać pomocy obcokrajowcom z zaburzeniami psychicznymi, którzy przebywają w Polsce.

 

Rejestracja uczestników na konferencję "Rzecznik Praw Pacjenta - rzecznikiem polskiej psychiatrii" została zakończona.