W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Wielka Zbiórka Książek 2019

06.06.2019

Zaczytani

W tegorocznej Wielkiej Zbiórce Książek w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta udało się zebrać 1136 książek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję Fundacji Zaczytani.org!

 

Rzecznik Praw Pacjenta od początku działania Wielkiej Zbiórki Książek obejmuje tę kampanię patronatem honorowym. Tak było i w tym roku ponieważ cel jest bardzo szczytny – zebrane książki zostaną przekazane małym i dużym pacjentom szpitali i hospicjów oraz podopiecznym domów dziecka. Dzięki takiej Zbiórce osoby te i będą mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie i znaleźć się w świecie wyobraźni, podróży i niesamowitych opowieści zapisanych na kartach tych książek.

 

Wśród zebranych książek jakie przekazaliśmy Fundacji Zaczytani.org znalazło się bardzo dużo pozycji dla dzieci i młodzieży ale także wiele książek z klasyki literatury polskiej i zagranicznej.

 

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do nas w następnym roku!

 

Więcej o kampanii: http://zaczytani.org/