W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Rzecznik Praw Pacjenta na 15-tym miejscu Listy 100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia

18.02.2019

lista100

Rzecznik Praw Pacjenta, Bartłomiej Chmielowiec, znalazł się na 15-tym miejscu tzw. Listy 100, czyli rankingu stu najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia za rok 2018. – "Traktuję to miejsce jako motywacje do dalszych, dynamicznych działań", powiedział Rzecznik Praw Pacjenta – "również w roku 2019 jest wiele do zrobienia, bo na czele rankingu zawsze powinno znajdować się dobro polskich pacjentów" – dodał Bartłomiej Chmielowiec.

 

„Puls Medycyny” od 16-tu lat wyróżnia osoby, mające szczególny wpływ na rozwój polskiej medycyny oraz przyczyniające się do poprawy systemu ochrony zdrowia w Polsce. Kandydaci oceniani byli przez kapitułę konkursu w trzech kategoriach: osiągnięcia i dokonania w 2018 roku, reputacja zawodowa i wpływy w środowisku oraz siła publicznego oddziaływania.

 

Zdjęcia (2)